O nas   Koronawirus Komunikaty Aktualno┼Ťci   Informacje i og┼éoszenia   Informacje o pracy w├│jta   W┼éadze   Przetargi   Inwestycje   Demografia   Turystyka   Sport   Kalendarium   Media o gminie   Gospodarka odpadami   Bezp┼éatna pomoc prawna na tereneie gminy Grzegorzew   Gminna Komisja Rozwi─ůzywania Problem├│w Alkoholowych   Jednostki OSP w Gminie Grzegorzew  








































































































































Aktualności -> Transmisja wideo - 25 sesja Rady Gminy Grzegorzew 26.11.2020 godz. 13:00 | Gminne obchody upami─Ötnienia 102. rocznicy odzyskania przez Polsk─Ö niepodleg┼éo┼Ťci | Ma┼éa ksi─ů┼╝ka ÔÇô wielki cz┼éowiek | Transmisja wideo - 24 sesja Rady Gminy Grzegorzew 27.10.2020 godz. 13:00 | Gmina Grzegorzew Laureatem konkursu ÔÇ×Puchar RecyklinguÔÇŁ z nagrod─ů 8,000,00 z┼é. | Noc Bibliotek w Grzegorzewie | Informacja o dofinansowaniu zakup laptop├│w - ,,Zdalna Szko┼éa +ÔÇŁ | Ankieta dotycz─ůca Zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla wybranych teren├│w Gminy Grzegorzew ÔÇô Etap II | Klub Sportowy Orze┼é Grzegorzew ze wsparciem Narodowego Instytutu Wolno┼Ťci | Projekt "Pod Bia┼éo-Czerwon─ů" na stulecie Bitwy Warszawskiej. | Transmisja wideo - 23 sesja Rady Gminy Grzegorzew 29.09.2020 godz. 14:00 | Uroczysto┼Ť─ç w by┼éym niemieckim Obozie Zag┼éady Kulmhof w Che┼émnie nad Nerem 10 wrze┼Ťnia 2020 | III Og├│lnopolskie ┼Üwi─Öto Wdzi─Öczni Polskiej Wsi | Transmisja wideo - 22 sesja Rady Gminy Grzegorzew 25.08.2020 godz. 11:00 | Wojew├│dzkie obchody ┼Üwi─Öta Policji | Transmisja wideo - 20 sesja Rady Gminy Grzegorzew 23.06.2020 godz. 14:00 | Dofinansowanie ze ┼Ťrodk├│w PFRON w ramach programu STABILNE ZATRUDNIENIE - osoby niepe┼énosprawne w administracji i s┼éu┼╝bie publicznej | Dofinansowanie na zakup laptop├│w - Zdalna Szko┼éa | Zobacz archiwum

ELIMINACJE POWIATOWE OG├ôLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZE┼üĂĺSTWA W RUCHU DROGOWYM

     30 kwietnia 2015 roku w Szkole Podstawowej w Bar┼éogach odby┼éy si─Ö eliminacje powiatowe Og├│lnopolskiego Turnieju Bezpiecze┼ästwa w Ruchu Drogowym. W Turnieju uczestniczy┼éy nast─Öpuj─ůce dru┼╝yny:

Szkoły Podstawowe

1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole,
2. Szkoła Podstawowa w Korzeczniku,
3. Szkoła Podstawowa w Kaleni Małej,
4. Szko┼éa Podstawowa im. Tadeusza Zawadzkiego "ZO┼ÜKA"┬Ł z Zespo┼éu Szkolno - Przedszkolnego w Grzegorzewie,
5. Szkoła Podstawowa w Barłogach,
6. Szkoła Podstawowa w Chełmnie,
7. Szkoła Podstawowa w Dębach Szlacheckich,
8. Szko┼éa Podstawowa im. Tony Halika we Wrz─ůcej Wielkiej.

Gimnazjum

1. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łubiance,
2. Gimnazjum nr 1 im. Stanisławy Fleszarowej - Muskat w Kole,
3. Gimnazjum w Grzegorzewie,
4. Gimnazjum w Chodowie,
5. Gimnazjum nr 3 w Rysinach Kolonii,
6. Gimnazjum w D─ůbiu,
7. Gimnazjum w D─Öbach Szlacheckich.

Zawodnicy wykazali si─Ö znakomitymi umiej─Ötno┼Ťciami i wiedz─ů w zakresie zasad bezpiecze┼ästwa w ruchu drogowym.

Laureatami Turnieju zostali:

W kategorii Szkoły Podstawowe:

I Miejsce
Szkoła Podstawowa w Kaleni Małej
(reprezentowana przez: Mi┼éosza Kujawk─Ö, Ester─Ö Wiktorsk─ů, Karolin─Ö Michalsk─ů, Patryka Wiankowskiego).
Opiekun dru┼╝yny: Pani Lucyna Szczepaniak.

II Miejsce
Szkoła Podstawowa w Barłogach
(reprezentowana przez: Natali─Ö Gr─ůdziel, Wiktori─Ö Pie┼äkowsk─ů, Wiktora Kurdka, Patryka Szurgota).
Opiekun dru┼╝yny: Pani Mariola Cicha.

III Miejsce
Szkoła Podstawowa nr. 2 w Kole
(reprezentowana przez: Adama Ciesielskiego, Dominik─Ö Klepczarek, Wiktori─Ö Witkowsk─ů, Bartosza Uli┼äskiego).
Opiekun drużyny: Pani Bogumiła Bartłomiejczak.

W kategorii Gimnazjum:

I Miejsce
Gimnazjum w Grzegorzewie
(reprezentowane przez: Szymona Chmielowca, Dominika Kotwasi┼äskiego, Damiana B─ůkowskiego).
Opiekun dru┼╝yny: Pan J├│zef Sochacki.

II Miejsce
Gimnazjum w Łubiance
(reprezentowane przez: Arkadiusza Andrzejewskiego, Łukasza Ławniczaka, Sebastiana Czupryńskiego).
Opiekun dru┼╝yny: Pan Grzegorz Olczyk

III Miejsce
Gimnazjum nr. 3 w Rysinach Kolonii
(reprezentowane przez: Weronikę Kubiak, Adriana Okońskiego, Arkadiusza Ruszkowskiego).
Opiekun Dru┼╝yny: Pani Ewa Rosiak

Tytuł NAJLEPSZEGO UCZESTNIKA Turnieju zdobyli:

"¢ Wiktor Kurdek - Szkoła Podstawowa w Barłogach,
"¢ Adrian Okoński - Gimnazjum nr. 3 w Rysinach Kolonii.

Wszystkim Laureatom składamy ogromne gratulacje, a zwycięzcom życzymy powodzenia i sukcesu na eliminacjach wojewódzkich.

Serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w przygotowaniach naszym współorganizatorom:
1. Komendzie Powiatowej Policji w Kole
2. Wojew├│dzkiemu O┼Ťrodkowi Ruchu Drogowego w Koninie
3. Kuratorium O┼Ťwiaty w Poznaniu Delegatura w Koninie


Bardzo Dzi─Ökujemy za zaanga┼╝owanie i pomoc w organizacj─Ö Turnieju :
"¢ Instruktorom Polskiego Czerwonego Krzyża z Oddziału Rejonowego w Kole
"¢ Strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole

Szczeg├│lne podzi─Ökowania za organizacj─Ö i wk┼éad pracy w przygotowania do Turnieju sk┼éadamy Panu Dariuszowi Tylakowi- Dyrektorowi Szko┼éy Podstawowej w Bar┼éogach i ca┼éej spo┼éeczno┼Ťci tej szko┼éy.

Serdecznie Dzi─Ökujemy naszym sponsorom.
Wsparcia finansowego i rzeczowego na organizacj─Ö Turnieju udzielili:
1. Wojew├│dzki O┼Ťrodek Ruchu Drogowego w Koninie,
2. Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie,
3. Powszechny Zakład Ubezpieczeń w Kole,
4. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych w Poznaniu,
5. Urz─ůd Miejski w Kole,
6. Urz─ůd Gminy w Kole,
7. Urz─ůd Gminy w Olsz├│wce,
8. Urz─ůd Gminy w Osieku Ma┼éym,
9. Urz─ůd Miasta i Gminy D─ůbie,
10. Urz─ůd Gminy w Chodowie,
11. Urz─ůd Miasta i Gminy w K┼éodawie,
12. Starostwo Powiatowe w Kole,
13. ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp.z.o.o. w Kole,
14. Andropol "┼ôZajazd Le┼Ťny"┬Ł w Borys┼éawicach Ko┼Ťcielnych,
15. Wood - Mizer Industries Sp. z o.o. w Kole,
16. Sanitec Koło Sp. z o.o. w Kole,
16."┬ŁSPO┼ü┬üEM"┬Ł Powszechna Sp├│┼édzielnia Spo┼╝ywc├│w w Turku.
 


´╗┐