O nas   Koronawirus Komunikaty Aktualno┼Ťci   Informacje i og┼éoszenia   Informacje o pracy w├│jta   W┼éadze   Przetargi   Inwestycje   Demografia   Turystyka   Sport   Kalendarium   Media o gminie   Gospodarka odpadami   Bezp┼éatna pomoc prawna na tereneie gminy Grzegorzew   Gminna Komisja Rozwi─ůzywania Problem├│w Alkoholowych   Jednostki OSP w Gminie Grzegorzew  

Aktualności -> Transmisja wideo - 25 sesja Rady Gminy Grzegorzew 26.11.2020 godz. 13:00 | Gminne obchody upami─Ötnienia 102. rocznicy odzyskania przez Polsk─Ö niepodleg┼éo┼Ťci | Ma┼éa ksi─ů┼╝ka ÔÇô wielki cz┼éowiek | Transmisja wideo - 24 sesja Rady Gminy Grzegorzew 27.10.2020 godz. 13:00 | Gmina Grzegorzew Laureatem konkursu ÔÇ×Puchar RecyklinguÔÇŁ z nagrod─ů 8,000,00 z┼é. | Noc Bibliotek w Grzegorzewie | Informacja o dofinansowaniu zakup laptop├│w - ,,Zdalna Szko┼éa +ÔÇŁ | Ankieta dotycz─ůca Zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla wybranych teren├│w Gminy Grzegorzew ÔÇô Etap II | Klub Sportowy Orze┼é Grzegorzew ze wsparciem Narodowego Instytutu Wolno┼Ťci | Projekt "Pod Bia┼éo-Czerwon─ů" na stulecie Bitwy Warszawskiej. | Transmisja wideo - 23 sesja Rady Gminy Grzegorzew 29.09.2020 godz. 14:00 | Uroczysto┼Ť─ç w by┼éym niemieckim Obozie Zag┼éady Kulmhof w Che┼émnie nad Nerem 10 wrze┼Ťnia 2020 | III Og├│lnopolskie ┼Üwi─Öto Wdzi─Öczni Polskiej Wsi | Transmisja wideo - 22 sesja Rady Gminy Grzegorzew 25.08.2020 godz. 11:00 | Wojew├│dzkie obchody ┼Üwi─Öta Policji | Transmisja wideo - 20 sesja Rady Gminy Grzegorzew 23.06.2020 godz. 14:00 | Dofinansowanie ze ┼Ťrodk├│w PFRON w ramach programu STABILNE ZATRUDNIENIE - osoby niepe┼énosprawne w administracji i s┼éu┼╝bie publicznej | Dofinansowanie na zakup laptop├│w - Zdalna Szko┼éa | Zobacz archiwum

ELIMINACJE POWIATOWE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - BARŁOGI 06.05.2016 R.

     6 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej w Bar┼éogach, odby┼éy si─Ö Eliminacje Powiatowe Do Og├│lnopolskiego Turnieju Bezpiecze┼ästwa w Ruchu Drogowym.
W Turnieju uczestniczy┼éy nast─Öpuj─ůce dru┼╝yny:

Szkoły Podstawowe

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole,
2. Szkoła Podstawowa w Łuczywnie,
3. Szkoła Podstawowa w Chodowie,
4. Szkoła Podstawowa w Grzegorzewie,
5. Szkoła Podstawowa w Barłogach,
6. Szko┼éa Podstawowa w D─ůbiu,
7. Szkoła Podstawowa w Dębach Szlacheckich,
8. Szko┼éa Podstawowa we Wrz─ůcej Wielkiej,
9. Szkoła Podstawowa w Ponętowie Górnym Drugim,
10. Szko┼éa Podstawowa w Ko┼Ťcielcu.

Gimnazjum

1. Gimnazjum w Łubiance,
2. Gimnazjum nr 3 w Kole,
3. Gimnazjum w Grzegorzewie,
4. Gimnazjum w Chodowie,
5. Gimnazjum w Ko┼Ťcielcu,
6. Gimnazjum w D─ůbiu,
7. Gimnazjum w D─Öbach Szlacheckich,
8. Gimnazjum w Kłodawie.

Zawodnicy wykazali si─Ö znakomitymi umiej─Ötno┼Ťciami i wiedz─ů w zakresie zasad bezpiecze┼ästwa w ruchu drogowym.

Laureatami Turnieju zostali:

W kategorii Szkoły Podstawowe:

I Miejsce
Szko┼éa Podstawowa w D─ůbiu
(reprezentowana przez: Oliwi─Ö Zaj─ůc, Inge Urbaniak, Joachima Ka┼║mierczaka, Dominika Ka┼║mierczaka).
Opiekun dru┼╝yny: Pan Marcin Klementowski.

II Miejsce
Szkoła Podstawowa w Grzegorzewie
(reprezentowana przez: King─Ö G├│reck─ů, Weronik─Ö Andrzejczak, Daniela Andrzejczaka, Krystiana Rojewskiego).
Opiekun dru┼╝yny: Pani Urszula Michalska.

III Miejsce
Szkoła Podstawowa w Barłogach
(reprezentowana przez: Oliwi─Ö Janczak, Anastazje Chmieleck─ů, Jakuba Szurgota, Piotra Paw┼éowskiego).
Opiekun dru┼╝yny: Pani Mariola Cicha.

W kategorii Gimnazjum:

I Miejsce
Gimnazjum w Grzegorzewie
(reprezentowane przez: Szymona Chmielowca, Bartłomieja Materla, Jakuba Materla).
Opiekun dru┼╝yny: Pan J├│zef Sochacki.

II Miejsce
Gimnazjum w Łubiance
(reprezentowane przez: Patryka Olczyka, Jakuba Ostrowskiego, Patryka Helińskiego).
Opiekun dru┼╝yny: Pan Grzegorz Olczyk

III Miejsce
Gimnazjum nr. 3 w Kole
(reprezentowane przez: Dominikę Klepczarek, Adama Ciesielskiego, Bartosza Ulińskiego).
Opiekun Drużyny: Pani Bogumiła Bartłomiejczak.

Tytuł NAJLEPSZEGO UCZESTNIKA Turnieju zdobyli:

ÔÇó Joachim Ka┼║mierczak ÔÇô Szko┼éa Podstawowa w D─ůbiu,
ÔÇó Dominika Klepczarek ÔÇô Gimnazjum nr. 3 w Kole.

Wszystkim Laureatom składamy ogromne gratulacje.

Serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w przygotowaniach naszym współorganizatorom:
1. Komendzie Powiatowej Policji w Kole
2. Wojew├│dzkiemu O┼Ťrodkowi Ruchu Drogowego w Koninie
3. Kuratorium O┼Ťwiaty w Poznaniu Delegatura w Koninie

Bardzo Dzi─Ökujemy za zaanga┼╝owanie i pomoc w organizacj─Ö Turnieju :
ÔÇó Instruktorom Polskiego Czerwonego Krzy┼╝a z Oddzia┼éu Rejonowego w Kole
ÔÇó Stra┼╝akom z Komendy Powiatowej Pa┼ästwowej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Kole
ÔÇó Stra┼╝akom z Jednostki Ochotniczej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Grzegorzewie

Szczeg├│lne podzi─Ökowania za organizacj─Ö i wk┼éad pracy w przygotowania do Turnieju sk┼éadamy Panu Dariuszowi Tylakowi- Dyrektorowi Szko┼éy Podstawowej w Bar┼éogach i ca┼éej spo┼éeczno┼Ťci tej szko┼éy.

Serdecznie Dzi─Ökujemy naszym sponsorom.
Wsparcia finansowego i rzeczowego na organizacj─Ö Turnieju udzielili:
1. Wojew├│dzki O┼Ťrodek Ruchu Drogowego w Koninie,
2. Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie,
3. Powszechny Zakład Ubezpieczeń w Kole,
4. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych w Poznaniu,
5. Urz─ůd Miejski w Kole,
6. Urz─ůd Gminy w Kole,
7. Urz─ůd Gminy w Olsz├│wce,
8. Urz─ůd Gminy w Osieku Ma┼éym,
9. Urz─ůd Miasta i Gminy D─ůbie,
10. Urz─ůd Gminy w Chodowie,
11. Starostwo Powiatowe w Kole,
12. ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp.z.o.o. w Kole,
13. Andropol ÔÇťZajazd Le┼ŤnyÔÇŁ w Borys┼éawicach Ko┼Ťcielnych,
14. Wood ÔÇô Mizer Industries Sp. z o.o. w Kole,
15. P.P.H. EURO-TECH w Barłogach,
16.ÔÇŁSPO┼üEMÔÇŁ Powszechna Sp├│┼édzielnia Spo┼╝ywc├│w w Turku.
17. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole


































































































































































































 


´╗┐