O nas   Aktualności   Budowa hali sportowej w Grzegorzewie Informacje i ogłoszenia   Informacje o pracy wójta   Władze   Przetargi   Demografia   Turystyka   Kultura   Sport   Kalendarium   Media o gminie   Gospodarka odpadami   Bezpłatna pomoc prawna na tereneie gminy Grzegorzew   Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych   Jednostki OSP w Gminie Grzegorzew  

 

Sport -> Terminarz rozgrywek sezon 2014/2015 runda wiosenna | Terminarz rozgrywek sezon 2014/2015 runda jesienna | Terminarz rozgrywek sezon 2013-2014 runda wiosenna | Terminarz rozgrywek w piłce nożnej sezon 2012-2013 runda jesienna | Terminarz rozgrywek w piłce nożnej sezon 2011-2012 runda wiosenna | Terminarz rozgrywek w piłce nożnej sezon 2010-2011 runda wiosenna | XXX MIĘDZYNARODOWY BIEG WARCIAŁƒSKI im. Zdzisława Krzyszkowiaka | VI Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Piłkę Nożną Radnych i Pracowników Samorządowych | Siatkarze "Orła" Grzegorzew mistrzem Kolskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej | Lider Kolskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej "Orzeł" Grzegorzew wygrywa mecz | Kluby sportowe w naszej gminie

Terminarz rozgrywek w piłce nożnej sezon 2012-2013 runda jesienna

     

Klasa A seniorzy


Nr zawodów

Data

Godzina

Pomiędzy

3

15-08-2012

13:00

ORZEŁ Grzegorzew – GKS Lisewo

15

19-08-2012

17:00

CZARNI Ostrowite - ORZEŁ Grzegorzew

18

26-08-2012

17:00

ORZEŁ Grzegorzew – WRTA Kramsk

32

29-08-2012

17:30

BŁĘKITNI Mąkolno - ORZEŁ Grzegorzew

33

02-09-2012

17:00

ORZEŁ Grzegorzew – WILKI Wilczyn

48

09-09-2012

17:00

ORZEŁ Grzegorzew – SPARTA SKLEJKA Orzechowo

50

16-09-2012

17:00

STRAŻAK Licheń Stary - ORZEŁ Grzegorzew

63

23-09-2012

16:00

ORZEŁ Grzegorzew – GKS Osiek Wielki

67

30-09-2012

16:00

SOKÓŁ II Budzisław - ORZEŁ Grzegorzew

78

07-10-2012

16:00

ORZEŁ Grzegorzew – ORZEŁ Kawęczyn

84

14-10-2012

16:00

ORLIK Miłosław - ORZEŁ Grzegorzew

93

21-10-2012

15:00

ORZEŁ Grzegorzew – ZKS II Zagórów

101

27-10-2012

15:00

NAŁĘCZ Babiak - ORZEŁ Grzegorzew

108

04-11-2012

14:00

ORZEŁ Grzegorzew – GROM Malanów

118

10-11-2012

13:00

TELESZYNA Przykona - ORZEŁ Grzegorzew



Trampkarz Starszy C1


Nr zawodów

Data

Godzina

Pomiędzy

6

25-08-2012

11:00

WILKI Wilczyn - ORZEŁ Grzegorzew

9

28-08-2012

17:30

ORZEŁ Grzegorzew – POLONIA Golina

21

01-09-2012

11:00

GKS Sompolno - ORZEŁ Grzegorzew

22

08-09-2012

15:00

GÓRNIK II Konin - ORZEŁ Grzegorzew

35

15-09-2012

11:00

ORZEŁ Grzegorzew – STRAŻAK Licheń Stary

37

22-09-2012

13:30

TULISIA Tuliszków - ORZEŁ Grzegorzew

48

29-09-2012

11:00

ORZEŁ Grzegorzew – ZJEDNOCZENI Rychwał

52

07-10-2012

11:00

KS Straszków - ORZEŁ Grzegorzew

61

13-10-2012

11:00

ORZEŁ Grzegorzew – WIKTORIA Września

62

20-10-2012

11:00

SKP Słupca - ORZEŁ Grzegorzew

74

27-10-2012

11:00

ORZEŁ Grzegorzew – GKS Habibi Lisewo

82

03-11-2012

11:00

SOKÓŁ Kleczew - ORZEŁ Grzegorzew

87

11-11-2012

11:00

ORZEŁ Grzegorzew – GÓRNIK Konin










Klasa B seniorzy



Nr zawodów

Data

Godzina

Pomiędzy

4

26-08-2012

17:00

LZS SPARTA Barłogi – GKS Olszówka

12

02-09-2012

17:00

FANCLUB Dąbroszyn - LZS SPARTA Barłogi

17

09-09-2012

14:00

LZS SPARTA Barłogi – BASZTA Przedecz

27

16-09-2012

14:00

WARTA Rumin - LZS SPARTA Barłogi

30

23-09-2012

16:00

LZS SPARTA Barłogi –LMKS CZARNI Brzeźno

42

30-09-2012

16:00

LZS SPARTA Barłogi – SRW Łuczywno

43

07-10-2012

16:00

LZS SPARTA Barłogi – MIREK Adamów

56

14-10-2012

16:00

LZS SPARTA Barłogi – ORION Skulsk

58

21-10-2012

13:00

KASZTELANIA II Brudzew - LZS SPARTA Barłogi

69

28-12-2012

15:00

LZS SPARTA Barłogi – LZS Karszew

73

04-11-2012

14:00

WARTA Pyzdry - LZS SPARTA Barłogi

88

18-11-2012

13:00

GÓRNIK Wierzbinek - LZS SPARTA Barłogi



Junior B1-B2 gr. II


Nr zawodów

Data

Godzina

Pomiędzy

1

08-09-2012

11:00

LZS SPARTA Barłogi – TUR Turek

10

15-09-2012

11:00

LZS SPARTA Barłogi – ZRYW Dąbie

12

22-09-2012

13:00

TELESZYNA Przykona - LZS SPARTA Barłogi

19

29-09-2012

11:00

LZS SPARTA Barłogi – WARTA EREMITA Dobrów

23

06-10-2012

11:00

LZS SPARTA Barłogi –GÓRNIK Kłodawa

28

13-10-2012

11:00

LZS SPARTA Barłogi – KASZTELANIA Brudzew

34

20-10-2012

11:00

GROM Malanów - LZS SPARTA Barłogi

37

27-10-2012

11:00

LZS SPARTA Barłogi – OLIMPIA Koło