O nas   Aktualno┼Ťci   Budowa hali sportowej w Grzegorzewie Informacje i og┼éoszenia   Informacje o pracy w├│jta   W┼éadze   Przetargi   Demografia   Turystyka   Kultura   Sport   Kalendarium   Media o gminie   Gospodarka odpadami   Bezp┼éatna pomoc prawna na tereneie gminy Grzegorzew   Gminna Komisja Rozwi─ůzywania Problem├│w Alkoholowych   Jednostki OSP w Gminie Grzegorzew  

 

Sport -> Terminarz rozgrywek sezon 2014/2015 runda wiosenna | Terminarz rozgrywek sezon 2014/2015 runda jesienna | Terminarz rozgrywek sezon 2013-2014 runda wiosenna | Terminarz rozgrywek w pi┼éce no┼╝nej sezon 2012-2013 runda jesienna | Terminarz rozgrywek w pi┼éce no┼╝nej sezon 2011-2012 runda wiosenna | Terminarz rozgrywek w pi┼éce no┼╝nej sezon 2010-2011 runda wiosenna | XXX MI─śDZYNARODOWY BIEG WARCIA┼üĂĺSKI im. Zdzis┼éawa Krzyszkowiaka | VI Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Pi┼ék─Ö No┼╝n─ů Radnych i Pracownik├│w Samorz─ůdowych | Siatkarze "Or┼éa"┬Ł Grzegorzew mistrzem Kolskiej Amatorskiej Ligi Pi┼éki Siatkowej | Lider Kolskiej Amatorskiej Ligi Pi┼éki Siatkowej "Orze┼é"┬Ł Grzegorzew wygrywa mecz | Kluby sportowe w naszej gminie

Terminarz rozgrywek sezon 2014/2015 runda jesienna

     

Klasa okr─Ögowa senior├│w


Nr. zawod├│w

Data

Godzina

Pomi─Ödzy

8

17 sierpnia 2014

17:00

Orze┼é Grzegorzew – B┼é─Ökitni M─ůkolno

10

23 sierpnia 2014

17:00

Polanin Strza┼ékowo – Orze┼é Grzegorzew

23

31 sierpnia 2014

17:00

Orze┼é Grzegorzew – Hetman Orchowo

27

6 wrze┼Ťnia 2014

17:00

G├│rnik K┼éodawa – Orze┼é Grzegorzew

38

14 wrze┼Ťnia 2014

17:00

Orze┼é Grzegorzew – Polonus Kazimierz Biskupi

44

21 wrze┼Ťnia 2014

16:00

Warta Eremita Dobr├│w – Orze┼é Grzegorzew

53

28 wrze┼Ťnia 2014

16:00

Orze┼é Grzegorzew – Kasztelania Brudzew

61

4 pa┼║dziernika 2014

16:00

Sparta Sklejka Orzechowo – Orze┼é Grzegorzew

68

12 pa┼║dziernika 2014

15:00

Orze┼é Grzegorzew – ZKS Zag├│r├│w

78

19 pa┼║dziernika 2014

15:00

GKS Sompolno – Orze┼é Grzegorzew

83

26 pa┼║dziernika 2014

15:00

Orze┼é Grzegorzew – Polonia Golina

95

2 listopada 2014

14:00

Warta Krzym├│w – Orze┼é Grzegorzew

98

9 listopada 2014

14:00

Orze┼é Grzegorzew – P┼éomie┼ä Nekla

112

11 listopada 2014

13:30

Warta Helen├│w Kramsk – Orze┼é Grzegorzew

113

16 listopada 2014

13:00

Orze┼é Grzegorzew – Wilki Wilczyn


Klasa A grupa II senior├│w


Nr. zawod├│w

Data

Godzina

Pomi─Ödzy

1

31 sierpnia 2014

17:00

Orze┼é Kaw─Öczyn – Sparta Bar┼éogi

7

7 wrze┼Ťnia 2014

17:00

Sparta Bar┼éogi – Na┼é─Öcz Babiak

13

14 wrze┼Ťnia 2014

17:00

Baszta Przedecz – Sparta Bar┼éogi

19

21 wrze┼Ťnia 2014

16:00

Sparta Bar┼éogi – Kasztelania II Brudzew

25

28 wrze┼Ťnia2014

16:00

GKS Olsz├│wka – Sparta Bar┼éogi

31

5 pa┼║dziernika 2014

16:00

Sparta Bar┼éogi – Wicher Dobra

37

12 pa┼║dziernika 2014

16:00

Grom Malan├│w – Sparta Bar┼éogi

43

19 pa┼║dziernika 2014

15:00

Sparta Bar┼éogi – G├│rnik Wierzbinek

49

25 pa┼║dziernika 2014

15:00

SRW ┼ü┬üuczywno – Sparta Bar┼éogi

55

2 listopada 2014

14:00

Sparta Bar┼éogi – Teleszyna Przykona

61

8 listopada 2014

13:00

Osiek Wielki – Sparta Bar┼éogi


B1 Junior Młodszy grupa II


Nr. zawod├│w

Data

Godzina

Pomi─Ödzy

4

6 wrze┼Ťnia 2014

16:00

Orze┼é Grzegorzew – Kasztelania Brudzew

8

14 wrze┼Ťnia 2014

11:00

G├│rnik Konin – Orze┼é Grzegorzew

13

20 wrze┼Ťnia 2014

11:00

Orze┼é Grzegorzew – G├│rnik K┼éodawa

19

27 wrze┼Ťnia 2014

16:00

KS Straszkovia Straszk├│w

22

4 pa┼║dziernika 2014

10:00

Orze┼é Grzegorzew – Grom Malan├│w

30

11 pa┼║dziernika 2014

11:00

Baszta Przedecz – Orze┼é Grzegorzew

31

18 pa┼║dziernika 2014

11:00

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia Ko┼éo

40

25 pa┼║dziernika 2014

11:00

Orze┼é Grzegorzew – B┼é─Ökitni M─ůkolno

42

8 listopada 2014

11:00

Stra┼╝ak Liche┼ä Stary – Orze┼é Grzegorzew




A1 Junior grupa I


Nr. zawod├│w

Data

Godzina

Pomi─Ödzy

4

28 sierpnia 2014

17:30

Sparta Bar┼éogi – Warta Helen├│w Kramsk

8

6 wrze┼Ťnia 2014

11:00

GKS Sompolno – Sparta Bar┼éogi

13

14 wrze┼Ťnia 2014

11:00

Sparta Bar┼éogi – Czarni Ostrowite

19

21 wrze┼Ťnia 2014

11:00

Victoria Wrze┼Ťnia – Sparta Bar┼éogi

22

28 wrze┼Ťnia 2014

11:00

Sparta Bar┼éogi – Teleszyna Przykona

30

5 pa┼║dziernika 2014

11:00

Zjednoczeni Rychwa┼é – Sparta Bar┼éogi

31

11 pa┼║dziernika 2014

11:00

Sparta Bar┼éogi – G├│rnik K┼éodawa

40

18 pa┼║dziernika 2014

11:00

Sparta Bar┼éogi – Polonus Kazimierz Biskupi

42

25 pa┼║dziernika 2014

10:00

Tur 1921 Turek – Sparta Bar┼éogi


Klasa ORLIK – E1 grupa I


Nr. zawod├│w

Data

Godzina

Pomi─Ödzy

I/2

13 wrze┼Ťnia 2014

9:47

Orze┼é Grzegorzew – Warta-Eremita Dobr├│w

I/4

13 wrze┼Ťnia 2014

10:21

G├│rnik K┼éodawa – Orze┼é Grzegorzew

I/7

13 wrze┼Ťnia 2014

11:12

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia II Ko┼éo

I/10

13 wrze┼Ťnia 2014

12:03

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia I Ko┼éo

I/14

13 wrze┼Ťnia 2014

13:11

GKS Olsz├│wka – Orze┼é Grzegorzew

II/2

28 wrze┼Ťnia 2014

10:17

Orze┼é Grzegorzew – Warta Eremita Dobr├│w

II/4

28 wrze┼Ťnia 2014

10:51

G├│rnik K┼éodawa – Orze┼é Grzegorzew

II/7

28 wrze┼Ťnia 2014

11:42

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia II Ko┼éo

II/10

28 wrze┼Ťnia 2014

12:33

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia I Ko┼éo

II/14

28 wrze┼Ťnia 2014

13:41

GKS Olsz├│wka – Orze┼é Grzegorzew

III/2

5 pa┼║dziernika 2014

10:17

Orze┼é Grzegorzew – Warta-Eremita Dobr├│w

III/4

5 pa┼║dziernika 2014

10:51

G├│rnik K┼éodawa – Orze┼é Grzegorzew

III/7

5 pa┼║dziernika 2014

11:42

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia II Ko┼éo

III/10

5 pa┼║dziernika 2014

12:33

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia I Ko┼éo

III/14

5 pa┼║dziernika 2014

13:41

GKS Olsz├│wka – Orze┼é Grzegorzew

IV/2

11 pa┼║dziernika

10:17

Orze┼é Grzegorzew – Warta-Eremita Dobr├│w

IV/4

11 pa┼║dziernika

10:51

G├│rnik K┼éodawa – Orze┼é Grzegorzew

IV/7

11 pa┼║dziernika

11:42

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia II Ko┼éo

IV/10

11 pa┼║dziernika

12:33

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia I Ko┼éo

IV/14

11 pa┼║dziernika

13:41

GKS Olsz├│wka – Orze┼é Grzegorzew

V/2

19 pa┼║dziernika

10:17

Orze┼é Grzegorzew – Warta-Eremita Dobr├│w

V/4

19 pa┼║dziernika

10:51

G├│rnik K┼éodawa – Orze┼é Grzegorzew

V/7

19 pa┼║dziernika

11:42

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia II Ko┼éo

V/10

19 pa┼║dziernika

12:33

Orze┼é Grzegorzew – Olimpia I Ko┼éo

V/14

19 pa┼║dziernika

13:41

GKS Olsz├│wka – Orze┼é Grzegorzew

 


´╗┐