O nas   Aktualno┼Ťci   Budowa hali sportowej w Grzegorzewie Informacje i og┼éoszenia   Informacje o pracy w├│jta   W┼éadze   Przetargi   Demografia   Turystyka   Kultura   Sport   Kalendarium   Media o gminie   Gospodarka odpadami   Bezp┼éatna pomoc prawna na tereneie gminy Grzegorzew   Gminna Komisja Rozwi─ůzywania Problem├│w Alkoholowych   Jednostki OSP w Gminie Grzegorzew  

 
Bo┼╝ena Dominiak - W├│jt Gminy Grzegorzew
w kadencji 2014




Władze kadencja 2014-2018

     
Bo┼╝ena Dominiak
- W├│jt Gminy
adres e-mail: wojt@grzegorzew.pl



Sekretariat Urzędu - Grzegorzew Plac 1000-lecia Państwa Polskiego 1
Tel. 63 27-18-255
Tel. kom. 693-602-300

Biuro Rady - Grzegorzew Plac 1000-lecia Państwa Polskiego 1
Tel. 63 27-18-255 w.20





Przewodnicz─ůcy Rady Gminy:
Waldemar Banasiak

Zast─Öpca Przewodnicz─ůcego:
Kotkowski Rafał

Rada Gminy:
Badyńska Izabela Nina
Banasiak Waldemar
Bednarkiewicz Piotr
Czerczak Jarosław
Dorabiała Janusz Stanisław
Dragan Paweł Jan
Kotkowski Rafał
Lewandowski Marek
Molicki Zbigniew
Polichnowska Marzena
Pyka Stanisław Jerzy
Sanig├│rski Janusz Henryk
Sosnowski Tadeusz
Szymczak Jarosław
Wypychowski Mateusz

Komisje - Składy osobowe Komisji

Komisja Rewizyjna:
1. Radny Zbigniew Molicki - Przewodnicz─ůcy
2. Radny Pawe┼é Dragan - Zast─Öpca Przewodnicz─ůcego
3. Radna Izabela Badyńska - Członek
4. Radny Mateusz Wypychowski - Członek
5. Radny Janusz Sanigórski - Członek

Komisja Planu i Bud┼╝etu:
1. Radny Jaros┼éaw Czerczak - Przewodnicz─ůcy
2. Radny Zbigniew Molicki - Członek
3. Radny Waldemar Banasiak - Członek
4. Radny Tadeusz Sosnowski - Członek
5. Radny Rafał Kotkowski - Członek
6.
7. Radny Janusz Dorabiała - Członek

Komisja O┼Ťwiaty, Kultury, Zdrowia i Sportu:
1. Radny Tadeusz Sosnowski - Przewodnicz─ůcy
2. Radny Stanis┼éaw Pyka - Zast─Öpca Przewodnicz─ůcego
3. Radny Jarosław Czerczak - Członek
4. Radna Izabela Badyńska - Członek
5. Radny Mateusz Wypychowski - Członek
6. Radny Rafał Kotkowski - Członek
7. Radny Jarosław Szymczak - Członek
8. Radny Piotr Bednarkiewicz - Członek

Komisja Rolnictwa, Handlu i Us┼éug oraz Ochrony ┼Ťrodowiska:
1. Radny Janusz Dorabia┼éa - Przewodnicz─ůcy
2. Radna Marzena Polichnowska - Zast─Öpca Przewodnicz─ůcego
3. Radny Piotr Bednarkiewicz - Członek
4.
5. Radny Janusz Sanigórski - Członek
6. Radny Paweł Dragan - Członek



 


´╗┐