Menu
Jesteś tutaj: / Aktualności / Ogłoszenia / Szkoła Inicjatyw Strażniczych

Szkoła Inicjatyw Strażniczych

Sieć Obywatelska Watchdog Polska zaprasza wszystkich chętnych  do Szkoły Inicjatyw Strażniczych (SIS). To cykl bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców gmin i miast, którzy przyglądają się pracy lokalnych władz, zadają im pytania, zabierają głos w sprawach publicznych i działają na rzecz zmiany w przypadku zdiagnozowania problemów tam, gdzie mieszkają. Zgłoszenia do 3 grudnia.

Co oferujemy?

  • Nauczanie online – kurs oraz webinaria, 3 szkolenia stacjonarne z zakresu praw człowieka, planowania monitoringu, komunikowania swoich działań i włączania w nie innych mieszkańców.
  • Kontakt z osobami z całej Polski, które prowadzą podobne działania.
  • Wsparcie merytoryczne i prawne w prowadzonych działaniach (również po zakończeniu szkoły);
  • Pokrycie kosztów szkolenia, zakwaterowania, wyżywienia oraz przejazdu.

Kto może wziąć udział w szkoleniach?

W szkoleniach może brać udział każda osoba, bez względu na wiek, wykształcenie i miejsce zamieszkania, jeśli tylko aktywnie uczestniczy w życiu swojej lokalnej społeczności, przygląda się pracy samorządu i chciałaby rozwijać swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Uczestnikami Szkoły mogą być zarówno osoby działające indywidualnie, jak i członkowie/członkinie nieformalnych grup, organizacji społecznych czy przedstawiciele mediów lokalnych.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy pod adresem:https://siecobywatelska.pl/sis/ Na zgłoszenia czekamy do 3 grudnia 2023 r.
Szkoła realizowana jest przez Sieć Obywatelską Watchdog Polska.


TAGI: sis, watchdog polska,
Data publikacji: 2023-11-02 10:57:15
Data modyfikacji: 2023-11-02 10:57:15
Opublikował: Krzysztof Wróblewski
Podobne aktualności

Szkoła Inicjatyw Strażniczych

Data publikacji: 2023-11-02 10:57:15 TAGI: sis,  watchdog polska,