Menu
Jesteś tutaj: / Aktualności / Ogłoszenia / IV Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym

IV Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zachęca do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – „Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś”, który będzie przebiegał w formule on-line.

Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród rolników „Zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym” oraz wiedzy o zagrożeniach wypadkowych, a w konsekwencji ograniczenie liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników.

Uczestnikiem konkursu może być osoba pełnoletnia, podlegająca w dniu rozwiązywania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://www.gov.pl/web/krus/iv-ogolnopolski-konkurs-testowy-bezpieczny-rolnik-bezpieczna-wies

Link do testu https://bezpieczenstwo.krus.gov.pl/

Szczegółowych informacji o konkursie można uzyskać w Placówce Terenowej KRUS w Kole pod nr telefonu 63 272 52 89
Konkurs trwa do 20 listopada br. 50 uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów w najkrótszym czasie otrzyma nagrody rzeczowe o wartości ok. 600 zł brutto.


TAGI: krus, konkurs,
Data publikacji: 2023-11-14 11:01:12
Data modyfikacji: 2023-11-14 11:01:12
Opublikował: Krzysztof Wróblewski
Podobne aktualności