Menu
Jesteś tutaj: / Aktualności / Ogłoszenia / Ogólnopolski konkurs dla dzieci i młodzieży „Moja Wizja Zero-Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”

Ogólnopolski konkurs dla dzieci i młodzieży „Moja Wizja Zero-Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Kole informuje, że do 31 października br. przyjmowane są zgłoszenia do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla dzieci i młodzieży „Moja Wizja Zero-Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”.

Celem konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań związanych z pracą w gospodarstwie rolnym oraz popularyzowanie Wizji Zero w rolnictwie-międzynarodowej kampanii społecznej, która ma na celu minimalizowanie ryzyka wypadku przy pracy w sektorze rolniczym.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i studentów uczelni wyższych, którzy w chwili zgłoszenia mają nie mniej niż 13 lat i nie ukończyli 22 lat.

Polega na przygotowaniu krótkiego filmu (od 30 s. do 2 min.) na temat kampanii Wizji Zero, ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcjonowanie rodziny w gospodarstwie rolnym w oparciu o trzy filary: bezpieczeństwo, zdrowie i dobrostan.

Zgłoszenia konkursowe należy nadsyłać na adres: wizjazero@krus.gov.pl

Regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje na temat tegorocznej edycji konkursu znajdują się na stronie internetowej Kasy pod linkiem

https://www.krus.gov.pl/konkursy/konkursy-i-patronaty/moja-wizja-zero/

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.


TAGI: krus, konkurs,
Data publikacji: 2022-08-24 14:47:08
Data modyfikacji: 2022-08-24 14:47:08
Opublikował: Krzysztof Wróblewski
Podobne aktualności

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Floriany

Data publikacji: 2023-05-12 10:09:41 TAGI: osp,  konkurs,  floriany,

XX Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Data publikacji: 2023-03-21 12:34:48 TAGI: konkurs. krus,