Menu
Jesteś tutaj: / Gmina / Rada Gminy Grzegorzew kadencja 2018-2023

Rada Gminy Grzegorzew kadencja 2018-2023

Zdjęcie Rady Gminy Grzegorzew w kadencji na lata 2018-2023

Skład rady Gminy Grzegorzew na Lata 2018-2023

  1. Przewodniczący Rady Gminy: Tadeusz Sosnowski
  2. Zastępca Przewodniczącego: Marek Lewandowski

Rada Gminy:

  1. Andrzej Sikorski
  2. Anna  Perkowicz
  3. Izabela Kacperska
  4. Janusz Dorabiała
  5. Janusz Sanigórski
  6. Karol Dzierbicki
  7. Krzysztof Durkiewicz
  8. Łukasz Łuczyński
  9. Marek Lewandowski
  10. Michał Sucina
  11. Monika Borowska
  12. Rafał Kotkowski
  13. Sławomir Czapowski
  14. Tadeusz Sosnowski
  15. Zbigniew Molicki

Komisje - Składy osobowe Komisji

Komisja Rewizyjna

  1. Radny Andrzej Sikorski – Przewodniczący Komisji
  2. Radny Janusz Sanigórski – Zastępca Przewodniczącego
  3. Radny Krzysztof Durkiewicz – Członek
  4. Radna Anna Perkowicz – Członek
  5. Radny Michał Sucina – Członek

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Radny Krzysztof Durkiewicz – Przewodniczący Komisji
  2. Radna Anna Perkowicz – Zastępca Przewodniczącego
  3. Radny Rafał Kotkowski – Członek

Komisja Planu i Budżetu

  1. Radny Rafał Kotkowski – Przewodniczący Komisji
  2. Radny Karol Dzierbicki – Zastępca Przewodniczącego
  3. Radna Monika Borowska – Członek
  4. Radny Sławomir Czapowski – Członek
  5. Radny Janusz Dorabiała – Członek
  6. Radny Izabela Kacperska – Członek
  7. Radny Marek Lewandowski – Członek
  8. Radny Łukasz Łuczyński – Członek

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu

  1. Radna Monika Borowska – Przewodnicząca Komisji
  2. Radny Zbigniew Molicki – Zastępca Przewodniczącego
  3. Radny Izabela Kacperska – Członek
  4. Radny Łukasz Łuczyński – Członek
  5. Radny Andrzej Sikorski – Członek
  6. Radny Tadeusz Sosnowski – Członek
  7. Radny Michał Sucina – Członek

Komisja Rolnictwa, Handlu i Usług oraz Ochrony Środowiska

  1. Radny Janusz Dorabiała – Przewodniczący Komisji
  2. Radny Sławomir Czapowski – Zastępca Przewodniczącego
  3. Radny Karol Dzierbicki – Członek
  4. Radny Marek Lewandowski – Członek
  5. Radny Zbigniew Molicki – Członek
  6. Radny Janusz Sanigórski – Członek
Data publikacji: 2019-01-16 14:53:16
Data modyfikacji: 2019-01-16 14:53:16
Opublikował: Krzysztof Wróblewski