Menu
Jesteś tutaj: / Aktualności / Turystyka i sport / Złote dziewczyny z naszej gminy

Złote dziewczyny z naszej gminy

To ogromny powód do dumy dla całej naszej gminy! Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Grzegorzew z wielką radością i uznaniem złożono gratulacje zawodniczkom Kolskiego Klubu Sportów Walki – Oyama Karate, mieszkankom naszej gminy, które sięgnęły po najwyższe tytuły w kraju w konkurencji Kumite.

Wręczenia gratulacji dokonali Pani Wójt oraz Pan Przewodniczący Rady Gminy, podkreślając ogromne zaangażowanie, determinację i sportowego ducha młodych mistrzyń.

  • Joanna Rojewska – Mistrzyni Polski w kategorii dziewcząt U-16
  • Zuzanna Durkiewicz – Mistrzyni Polski w kategorii dziewcząt U-14

Dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i konsekwencji zawodniczki stanęły na najwyższym stopniu podium, osiągając wielki sukces sportowy.

Jesteśmy dumni, że tak utalentowane i ambitne zawodniczki reprezentują naszą gminę w całej Polsce. Wasze osiągnięcia są inspiracją dla młodych sportowców i dowodem na to, że ciężka praca prowadzi do wielkich sukcesów.

Serdeczne wyrazy uznania kierujemy również do trenerów za profesjonalne przygotowanie zawodniczek, a także do rodziców i wszystkich osób wspierających młode talenty sportowe. 


TAGI: karate, mistrzostwa,
Data publikacji: 2026-05-22 12:05:04
Data modyfikacji: 2026-05-22 12:09:46
Opublikował: Krzysztof Wróblewski
Podobne aktualności

Mamy Mistrzów Polski w Grzegorzewie

Data publikacji: 2024-04-25 08:14:59 TAGI:  karate,  mistrzostwa,

Młodzi mieszkańcy naszej gminy odnieśli niebywały sukces sportowy

Data publikacji: 2023-04-28 13:12:18 TAGI:  karate,  mistrzostwa polski,

Mistrzostwach Powiatu Kolskiego w Unihokeju

Data publikacji: 2021-10-20 14:38:33 TAGI:  unihokej,  mistrzostwa,  igrzyska dzieci,